Detailní popis produktu
Dámské triko V Růžová
Toto dámské tričko šiji z kvalitního, příjemného úpletu, díky kterému je tričko velmi pohodlné na každodenní nošení. Střih je prodloužený až přes boky, což lichotí postavě a poskytuje pocit jistoty i při pohybu.
Zajímavým detailem je překlad v oblasti břicha, který vytváří volnější efekt do jemného „V“. Tento prvek nejen skvěle vypadá, ale také zajišťuje pohodlí a zakrývá případné nedokonalosti.
Tričko je ideální volbou pro ženy, které hledají originální, pohodlný a zároveň stylový kousek do svého šatníku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trička |
|---|---|
| Barva produktu: | Růžová / Fialová |
| Materiál produktu: | Bavlna |
| Typ látky: | Bavlněný úplet |
| Složení: | 95% bavlna, 5% elastan |
| Velikost: | M/L |
| Rozměr: | Délka zadního dílu 73 cm, délka předního dílu 68 cm, šířka přes hrudník 49 cm, boky 47 cm |
Jmenuji se Alena Fousková a jsem zakladatelka značky LOVERA.

Jak vznikl název LOVERA?
Název značky byl trochu oříšek, chtěla jsem, aby tam bylo obsaženo moje jméno a jméno mé dcery a tak jsem různě kombinovala jména a najednou z toho vyšlo LAVERA (LA – Alena, VER – Veronika, A – ostatní rodina), tak jsem to s radostí zadala do vyhledávače, abych se ujistila, že tento název neexistuje, a k mému překvapení se tak jmenuje kosmetika. Tak jsem to změnila na LOVERA a dostalo to i nový význam LOVE – jako moje láska k šití a mé rodině.
Proč používám názvy rostlin jako názvy produktů?
Původně jsem chtěla pojmenovat kolekce po lidech, kteří se o něco důležitého zasloužili — jenže autorská práva mi to překazila. Sestra to vyřešila jednoduše: „Tak je pojmenuj po bylinkách, když máš ráda rostliny." A měla pravdu.
Když totiž nejsem v pracovně nebo v kuchyni, najdete mě na zahradě. V budoucnu bych vám tyto rostliny ráda přiblížila — některé jsou nejen krásné, ale i zdraví prospěšné.



