Obchodní podmíky

Obchodni podminky

Dostupnost zboží

Skladové objednané zboží bude dodáno do 5-ti pracovních dnů. Zboží, které není skladem, bude dodáno do 14 pracovních dnů. Pokud by nemohlo být dodáno do 14 pracovních dnů, bude zákazník vždy informován.

Záruční podmínky

Záruční lhůta na nové boží je stanovena na 2 roky. Každý výrobek má však jistou životnost s ohledem / a v závislosti na způsobu používání / zacházení / a na použitých pracích prostředcích, proto v některých případech nelze po celou dobu dvou let technologicky stálost výrobku zajistit.

Nárok na uplatnění záruky může zaniknout, pokud:

- Výrobek byl poškozen při přepravě (Zjevné poškození zboží nebo jeho obalu je třeba ihned řešit s dopravcem. Zákazník není povinen takovéto zboží od dopravce převzít a je v jeho zájmu o zjištěném poškození neprodleně informovat prodejce).

- Výrobek byl poškozen působením živlů.

Platební a dodací podmínky

Poštovní zásilka

Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží. Zásilky jsou odesílány prostřednictvím přepravní společností Česká pošta. O odeslání zboží budete informováni e-mailem. U ČP je doba pro vyzvednutí zásilky 5 pracovních dní. U tohoto druhu dopravy činí poštovné 65 Kč nebo 120 Kč. Výše poštovného závisí na ceně objednávky. U objednávky do 499 Kč je poštovné 65 Kč, u objednávky od 500 Kč je poštovné 120 Kč. Dobírečné činí 55 Kč. Při platbě předem na účet platíte pouze poštovné 65 Kč nebo 120 Kč, dle výše objednávky.

Osobní odběr

Možný pouze po předchozí domluvě!

Reklamační podmínky

Případné reklamace vyřídíme v souladu s platnými právními předpisy (Občanský zákoník pro fyzické osoby, Obchodní zákoník pro právnické osoby). Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců ode dne nákupu, pokud není u výrobku uvedeno jinak. Záruka se nevztahuje na mechanické poškození výrobku a na poškození vlivem nesprávného použití.

Postup při reklamaci:

Zboží na reklamaci nezasílejte na dobírku - zásilka může být odmítnuta. Zboží zašlete jako doporučený balík na adresu Alena Šmejdová, Palackého třída 63, Chrudim, 537 01, nebo osobně předejte na stejné adrese PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ. Při reklamaci uveďte důvod reklamace. K reklamaci je třeba přiložit doklad o zakoupení (fakturu). Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího vzniku. Pro navrácení peněz je zapotřebí k faktuře přiložit i podepsanou Žádost o navrácení peněz s uvedeným bankovním číslem (nikdy nepsat na fakturu).

Odstoupení od kupní smlouvy

V souladu se zákonem 367/2000sb má zákazník právo odstoupit od kupní smlouvy a zboží bez udání důvodů do 14-ti dnů vrátit. Vrácené zboží musí být v původním stavu - s visačkou, nepoškozené, neprané a nenošené. V zákonem stanovené lhůtě do 30 dnů po navrácení zboží prodávající převede odpovídající částku na Váš bankovní účet. Pro navrácení peněz je zapotřebí přiložit fakturu a podepsanou Žádost o navrácení peněz s uvedeným bankovním číslem (nikdy nepsat na fakturu).

Ochrana osobních údajů

Abychom Vám mohli nabídnout naše služby, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Respektujeme Vaše soukromí, a tak se snažíme množství těchto dat minimalizovat jen na nejnutnější a data chráníme před zneužitím. Naše práce s osobními daty plně podléhá zákonným normám, zejména zákonu o ochraně osobních údajů.

Osobní údaje (jméno a příjmení, poštovní adresa, telefonické spojení, e-mailová adresa) jsou při objednávce nezbytné k Vaší identifikaci, ke komunikaci s Vámi, k realizaci prodeje zboží a zaúčtování Vaší platby za zboží. Pokud nakupujete jako firma, potřebujeme navíc adresu sídla firmy, IČ a DIČ. Osobní údaje v žádném případě nezneužijeme a nepředáme třetí straně (vyjma přepravní služby při odeslání zásilky). Zákazník má právo kdykoliv písemně sdělit jakékoliv změny, doplnění, žádost o zlikvidování všech Vašich osobních údajů, které jste nám dříve poskytli. Vyhrazujeme si právo poskytnout nezbytné informace o zákaznících třetí straně, zejména orgánům činným v trestním řízení, při spoluprácí při odhalování zneužití informací, např. použití osobních údajů třetí osoby při provedení fiktivní objednávky se záměrem poškodit uživatele, nebo provozovatele těchto stránek. Používáním našeho internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s výše uvedenými pravidly.